O nas

https://www.bwcs.pl/sites/default/files/banner_big_0.jpg

BW CORPORATE SERVICES

YOUR PARTNER TO SUCCESS

,
https://www.bwcs.pl/sites/default/files/baner_2_01.jpg

BW CORPORATE SERVICES

YOUR PARTNER TO SUCCESS

,
https://www.bwcs.pl/sites/default/files/skyscraper.jpg

BW CORPORATE SERVICES

YOUR PARTNER TO SUCCESS

,
https://www.bwcs.pl/sites/default/files/fotolia_75406113_subscription_monthly_xl.jpg

BW CORPORATE SERVICES

YOUR PARTNER TO SUCCESS

Od 1990 roku grupa firm BW Corporate Services dostarcza Klientom efektywne i skuteczne doradztwo w zakresie audytu, podatków, księgowości, administracji kadr i płac oraz doradztwa prawnego i gospodarczego.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w branży chemicznej, budowlanej, farmaceutycznej, górniczej, projektowania inżynieryjnego, transportu i logistyki, produkcji rolniczej, a także w sektorze usług dla ludności, kulturze i sztuce. Wspieramy klientów w podejmowaniu decyzji na poziomie operacyjnym i strategicznym.

Od 2005 roku jesteśmy członkiem AGN International – stowarzyszenia niezależnych i indywidualnych firm księgowych i doradztwa biznesowego, działających na całym świecie. Synteza wiedzy, doświadczenia zespołu BWCS i współpracy międzynarodowej z naszymi partnerami w ramach AGN sprawia, że potencjał intelektualny i możliwości zespołu BWCS odpowiadają nawet najbardziej skomplikowanym potrzebom klientów.

W ramach AGN wymieniamy poglądy i doświadczenia z zakresu prawa podatkowego w dowolnym kraju na świecie. Jesteśmy współautorami serii książek "VAT in EU" w części dotyczącej Polski, wydawanej przez LexisNexis w Londynie. Razem szkolimy się i aktualizujemy wiedzę o świecie biznesu i stosowanych rozwiązaniach.

Uczestniczymy w wielu przedsięwzięciach i organizacjach mających na celu ochronę swobody rozwoju biznesu i poszanowaniu godności przedsiębiorcy. Wspieramy organizacje charytatywne - między innymi Fundację Brata Alberta, Fundację Księdza Orione oraz domy dziecka.

Podejmując z nami współpracę, klienci uzyskują dostęp do profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie prowadzenia biznesu oraz możliwości ekspansji na dowolne rynki, w dowolnym miejscu na świecie. Szeroki zakres świadczonych usług doradczych na profesjonalnym poziomie sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem klientów w drodze do sukcesu.

Zapraszam do współpracy,
Teresa Brzozowska Ahmad - Partner Zarządzający