Kim jesteśmy

https://www.bwcs.pl/sites/default/files/banner_big_0.jpg

BW CORPORATE SERVICES

YOUR PARTNER TO SUCCESS

,
https://www.bwcs.pl/sites/default/files/baner_2_01.jpg

BW CORPORATE SERVICES

YOUR PARTNER TO SUCCESS

,
https://www.bwcs.pl/sites/default/files/skyscraper.jpg

BW CORPORATE SERVICES

YOUR PARTNER TO SUCCESS

,
https://www.bwcs.pl/sites/default/files/fotolia_75406113_subscription_monthly_xl.jpg

BW CORPORATE SERVICES

YOUR PARTNER TO SUCCESS

BW Corporate Services to grupa spółek świadczących od 1990 roku profesjonalne usługi doradcze, adresowane do podmiotów gospodarczych działających na terenie Polski oraz współpracuje z licznymi organizacjami międzynarodowymi, zainteresowanymi inwestowaniem w Polsce lub uruchamianiem biznesu poza Polską.

Naszymi klientami są podmioty gospodarcze działające indywidualnie bądź w ramach międzynarodowych koncernów.

Oferujemy klientom kompleksowy zakres specjalistycznych, uzupełniających się usług, które obejmują:

  • Audyt badanie sprawozdań finansowych i inne usługi biegłego rewidenta
  • Outsourcing księgowy obejmujący prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz specjalistyczne raportowanie
  • Outsourcing HR - Kadry i Płace kompleksowa obsługa obywateli i rezydentów polskich i zagranicznych
  • Konsulting restrukturyzacja i reorganizacja firmy, strategie biznesowe, wsparcie w zarządzaniu Kapitałem Personalnym, wsparcie informatyczne- integracja systemów
  • Doradztwo podatkowe w zakresie wszystkich aspektów podatkowych związanych z działalnością gospodarczą, majątkiem i zarządzaniem, reprezentowanie klientów w postępowaniach podatkowych oraz przed sądem. Doradzamy w oparciu o naszą wiedzę i współpracę globalną w ramach światowej sieci AGN
  • Doradztwo finansowe dla inwestorów i przedsiębiorców, obejmuje analizy finansowe, wyceny, due diligence, przekształcenia
  • Usługi prawnicze, ład korporacyjny zakładanie i utrzymanie biznesu w Polsce i poza Polską, postępowanie likwidacyjne i upadłościowe, restrukturyzacje, mediacje pomiedzy wspólnikami

Działamy i specjalizujemy się w wielu branżach gospodarczych m.in.: branży farmaceutycznej, chemicznej, nieruchomości, sektor usług dla ludności, projektowanie inżynieryjne, transport i logistyka, produkcja rolnicza, przemysł wydobywczy (torf).

Jesteśmy niezależnym członkiem AGN International - globalnego stowarzyszenia firm księgowych i doradztwa biznesowego, działających na całym świecie. Synteza naszej wiedzy, doświadczenia  i współpracy międzynarodowej w ramach AGN sprawia, że potencjał intelektualny i możliwości BWCS odpowiadają nawet najbardziej skomplikowanym potrzebom klienta.

Grupa BWCS jest aktywnym członkiem licznych organizacji społecznych i gospodarczych takich jak  Belgijska Izba Handlowa, Klub Integracji Europejskiej, Północno - Wschodnie Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych. Poprzez te organizacje działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju i dialogu pomiędzy instytucjami a obywatelem.

Aktywnie uczestniczymy w działalności charytatywnej Wspieramy Fundację Brata Alberta, Fundację Braci Orioni, które poprawiają los tysięcy ludzi.

Grupa BWCS liczy pięć firm. Siedziba główna znajduje się w Warszawie. Poza tym mamy firmy i biura w Gdyni, Wrocławiu, Krakowie i w Suwałkach.