Grupa BWCS

https://www.bwcs.pl/sites/default/files/banner_big_0.jpg

BW CORPORATE SERVICES

YOUR PARTNER TO SUCCESS

,
https://www.bwcs.pl/sites/default/files/baner_2_01.jpg

BW CORPORATE SERVICES

YOUR PARTNER TO SUCCESS

,
https://www.bwcs.pl/sites/default/files/skyscraper.jpg

BW CORPORATE SERVICES

YOUR PARTNER TO SUCCESS

,
https://www.bwcs.pl/sites/default/files/fotolia_75406113_subscription_monthly_xl.jpg

BW CORPORATE SERVICES

YOUR PARTNER TO SUCCESS

Grupa BW Corporate Services powstała na początku lat 90-tych. Obecnie w jej skład wchodzi pięć spółek świadczących usługi w zakresie audytu, księgowości, doradztwa podatkowego, zasobów ludzkich, prawa korporacyjnego i doradztwa biznesowego.

Nasz zespół to doświadczeni biegli rewidenci, doradcy podatkowi, certyfikowani księgowi, eksperci do spraw zasobów ludzkich i prawnicy. Zespołem kierują Partnerzy, którzy posiadają wieloletnią praktykę jako CFO w korporacjach globalnych ABB i Westinghouse.

Jesteśmy skoncentrowani na uzyskaniu efektów i satysfakcji klienta. Świadczymy usługi dla spółek z całego świata oraz dla osób indywidualnych. Od wielu lat pracujemy dla firm z branży farmaceutycznej, chemicznej, transport i logistyka, budownictwo i projektowanie inżynieryjne, nieruchomości, IT, produkcja rolna, kopaliny, nowe technologie, a także dla twórców, artystów, pisarzy i malarzy.

Nasze know-how tworzymy w oparciu o rozwój własnych kompetencji, doskonale zintegrowane z naszym członkostwem w stowarzyszeniu AGN International – globalnej organizacji zrzeszającej niezależne firmy księgowe i doradztwa biznesowego z całego świata.

W ramach AGN, wymieniamy wiedzę i doświadczenie z naszymi partnerami oraz mamy możliwość korzystania z najlepszych rozwiązań biznesowych stosowanych na świecie, w trakcie wspierania rozwoju biznesu klientów.