The Documents Bank Company Sp. z o.o.

https://www.bwcs.pl/sites/default/files/banner_big_0.jpg

BW CORPORATE SERVICES

YOUR PARTNER TO SUCCESS

,
https://www.bwcs.pl/sites/default/files/baner_2_01.jpg

BW CORPORATE SERVICES

YOUR PARTNER TO SUCCESS

,
https://www.bwcs.pl/sites/default/files/skyscraper.jpg

BW CORPORATE SERVICES

YOUR PARTNER TO SUCCESS

,
https://www.bwcs.pl/sites/default/files/fotolia_75406113_subscription_monthly_xl.jpg

BW CORPORATE SERVICES

YOUR PARTNER TO SUCCESS

The Documents Bank Company Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, założona w 2000 roku. Firma proponuje nowoczesne metody w dziedzinie magazynowania dokumentacji biznesowej. Posiada licencję na przechowywanie dokumentacji pracowniczej. W swojej działalności wykorzystuje najnowocześniejsze technologie informatyczne służące do zarządzania dokumentacją. Posiadamy autorski program inwentaryzacyjny, umożliwiający klientowi zarządzanie archiwizowaną dokumentacją w swoim biurze.

Bank dokumentacji znajduje się w dogodnej lokalizacji w Warszawie - Wawer. Magazyn wyposażony jest w odpowiednie urządzenia, które utrzymują stałą temperaturę i niski stopień wilgotności,odpowiednie natężenie swiatła, zatem spełniajace warunki do bezpiezcnego przechowywania dokumentów w wersji papierowej. Dokumenty są magazynowane na wielopoziomowych, specjalnie do tego celu zaprojektowanych galeriach, w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach.

Obserwujemy systematycznie zmieniajace się przepisy prawa, zezwalające na przechowywanie dokumentów w wersji elektronicznej. Jest to wizja przyszłosci tego biznesu, dlatego została ona ujeta w strategii rozwoju firmy jako priorytet. The Documents Bank Company jest solidnym i wiarygodnym partnerem, czego wyrazem są wieloletnie umowy serwisowe, zawierane z klientami.

Dane firmy i kontakt:
The Documents Bank Company sp. z o.o.
Ul. Sienna 93 lok. 218
00-815 Warszawa
Tax id.: 838 164 80 66
Kapitał zakładowy: 50 000 PLN
KRS: 0000229647
tel. (+48) 22 2928 930
mob.(+48) 609 994 131